درباره ما

آلومینیوم سازی ابوطالبی در نجف آباد اصفهان، از سال ۱۳۶۰ و آلومینیوم سازی خادم از سال ۱۳۵۵ در شهرضا – اصفهان، در زمینه تولید درب و پنجره های آلومینیومی از نوع کرنت واستی و همچنین ساخت انواع کابینت آلومینیومی و پنجره های مشبک و هلال شروع به فعالیت نمودند. این دو آلومینیوم سازی در سال ۱۳۹۲ با همکاری هم و با برند تجاری ” گروه تولیدی صنعتی زمرد” فعالیت خود را در کارگاهی به مساحت۱۰۰۰متر مربع در زمینه تولید انواع درب و پنجره آلومینیومی لیفت و اسلاید، ترمال بریک و نرمال و همچنین در زمینه تولید انواع نمای شیشه ای کرتین وال و فریم لس و اجرای انواع نرده های آلومینیومی و نرده های شیشه ای و درب های اتوماتیک فعالیت خود را آغازکردند. همچنین در سال ۱۳۹۵ با استفاده از دستگاه های به روز، در زمینه تولید شیشه های دو و چندجداره، شیشه های نشکن(سکوریت) و شیشه های لمینت از نوع رزین نیز کار خود را گسترش دادند.

این مجتمع صنعتی درحال حاضر در ۲کارگاه تولیدی به مجموع ۳۰۰۰ متری و دو نمایندگی فعال توانسته تولیدات خود را در سراسر ایران ارائه دهد.                 

گروه صنعتی زمرد در حال حاضر با برند تجاری “سیمک جام زمرد” در حال گسترش فعالیت ها و خدمات خود، برای بهبود کیفیت محصولات و اضافه کردن محصولات به روز به این مجموعه میباشد.